Pisanki firmowe z logo

Pisanki z LOGO Twojej firmy. Doskonały gadżet reklamowy. Oryginalny pomysł na złożenie życzeń swoim klientom z okazji Świąt Wielkanocnych i miłe zapisanie się w pamięci.
Drewniane jajka w rozmiarze jajka kurzego, z dowolnym nadrukiem (znakiem graficznym) jednokolorowe lub wielobarwne, z gładkim tłem lub ze wzorem.

Realizujemy zamówienia na pisanki z LOGO firm i organizacji, herbami miast, kodami QR i innymi znakami na indywidualne zamówienia.

Realizujemy także pisanki w bardzo małych nakładach, jak np. dla nowożeńców jako ślubna pamiątka, czy też pisanki z wkomponowanym pierwszym podpisem dziecka, jako prezent dla rodziny.

Pisanki z logo – cena

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zamówieniem pisanek z logo, prosimy o przesłanie znaku graficznego, jaki się ma znaleźć na pisance mailem na adres: jajka (at)malowane.pl wraz z informacjami wylistowanymi poniżej:

  • Jaki jest nakład pisanek –  ile sztuk w zamówieniu?
  • Czy nadrukowany znak graficzny ma być jednokolorowy czy wielobarwny?
  • Czy nadruk ma być z jednej strony jajka, czy dwustronny?
  • Czy podkład ma byc jednobarwny, czy ze wzorem malowanym ręcznie?
  • Miejsce dostawy?

Dotąd zrealizowaliśmy zamówienia na pisanki z logo między innymi dla Tauron Polska Energia, Polfa, Agora, Polski Cukier, Bank Nordea i wielu innych firm i instytucji.
W naszym portfolio mamy także pisanki do promocji regionu.

Comments are closed.